TAAHHÜT PROJELERİ

Yüksekdağ Gayrimenkul olarak daha fazla yaşanacak alan yaratmayı hedefliyoruz. Esenyurt Belediyesi için tasarladığımız projede Kıraç Meydanıʼnda kapalı pazar alanı, katlı otopark, meydan ve cami inşaatı çalışmaları gerçekleştirdik. Bu sayede sadece evler değil, ortak kullanım alanlarımızda da Yüksekdağ ayrıcalığını yaşatmış olduk.
Toplam Alan: 18.000 m²

Yaşam dolu bir gelecek vadeden Türkiye yaratmak en büyük hedefimiz. Bu sebeple sosyal imkanların doğayla buluştuğu alanlarda, yediden yetmişe herkesin ihtiyaç duyduğu detayları birleştiriyoruz. Esenyurt Belediyesi için gerçekleştirdiğimiz projede altyapı imalatları, dolgu ve reglaj çalışmalarının ardından çok amaçlı salon, kafeterya, gölet ve şelale, yürüyüş yolları yapıldı; ağaç dikimi gerçekleştirilerek yeşil alanlar artırıldı.
Toplam Alan: 314.000 m²

Daha iyi bir gelecek için kaliteli eğitim alanları yaratmak isteyen Abdi İbrahim Belma Barut İlköğretim Okulu’nun inşaatında Yüksekdağ Gayrimenkul’ü tercih etti. Bugün binlerce çocuk, her ihtiyacı karşılayan ve her ihtimali düşünen projemizle, umut dolu yarınlara koşuyor.

Eğitimde bir marka olan Uğur Okulları, yeni kampüsü için Yüksekdağ Gayrimenkul tecrübesi ve kalitesini tercih edenlerden. 2018’in Eylül ayında başlayan projede, okul kampüsünün inşaatı gerçekleştirildi.
Toplam alan: 7.000 m²