DEVAM EDEN PROJELER

Çamlıca’da yükselen proje, Boğaz’ın tüm güzelliğini hayatınızın bir parçası haline getiriyor. Şehrin içinde, şehrin sebep olduğu her türlü karmaşadan uzak, doğayla iç içe, yıllardır hayalini kurduğunuz, her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir hayat.

Yüksekdağ Çamlıca, az katlı yapısı ile “prestijli ve güven içinde” yaşayacağınız sınırlı sayıda aile ile özel komşuluk ilişkileri kurabileceğiniz bir dünya vadediyor.
İstanbul’da son yıllarda görülen dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine nadir bulunan ve çok değerli olan bu huzurlu yaşamı, bir evin verebileceği en üst konfor ile buluşturarak sunuyor.

10 dönüm arazi üzerinde, 250 m² ile 500 m² arası 9 blokta 36 adet, 4,5+1'den 6,5+1'e kadar bahçe dubleks ve dubleks evden oluşan, her bir konutun kendisine ait bahçesi ve/veya terası olan, doğayla bütünleşen, insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerin kullanıldığı hem lüks hem de butik bir proje.

Yüzünü Boğaz’a dönmüş, sırtını Çamlıca’nın yeşilliklerine vermiş, hayallerin ve sınırların ötesine geçen Yüksekdağ Çamlıca, ince zevklerle tasarlanan projesi ve olağanüstü yaşam kalitesiyle bir evin, insanın hayatında ne kadar büyük bir yere sahip olabileceğinin kanıtı olacak.

Yüksekdağ Çamlıca projesi, çevre yoluna 2 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 4 km, Avrasya Tüneli’ne 6 km, Üsküdar İskelesi'ne 5 km, Kadıköy’e 7 km mesafede konumlanıyor. 5 km mesafede Emaar Square, Akasya AVM, Capitol AVM, Çamlıca Tepesi, Acıbadem, Altunizade, sahil bulunmaktadır.

Keyifli cadde ve sahil gezintileri, bisiklet turları, alışveriş keyfi ile günün stresini atarken nezih bir kitle arasında hayatın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenlerin mekanı Bağdat Caddesi, her türlü olanağı sağlaması ile İstanbul’un en özel noktası.

İstanbul’un en kıymetli semtlerinden birinde yükselen projemiz yaşam ve çalışma alanı değerini daha şimdiden katladı.

Sadece 8 daire ve 6 ticari üniteden oluşan butik projenin sunduklarında mutlaka kendinizden bir parça bulacaksınız.