KULLANIM KOŞULLARI

Web sitemize hoş geldiniz. Bu siteyi kullanmaya devam ettiğinizde aşağıda belirtilen şart ve koşullara uymayı kabul ediyorsunuz demektir.
Bu koşullar ve gizlilik ilkeleri, Yüksekdağ Grup A.Ş.’nin web sitesi kanalıyla sizinle kuracağı ilişkiyi belirlemektedir. Bu koşulların herhangi bir bölümü veya maddesini kabul etmiyorsanız lütfen web sitemizi kullanmayınız. Bu dokümanda, "Yüksekdağ Grup" ya da "biz" ibareleri Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No. 65 Üsküdar / İstanbul adresinde mukim ve bu web sitesinin sahibi olan YÜKSEKDAĞ GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.ʼyi belirtir. Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına bağlıdır:
Bu web sitesinin sayfalarındaki içerik genel bilgi edinme amaçlı verilmiştir ve haber verilmeden değiştirilebilir. Bu web sitesi kullanım tercihlerini belirlemek için çerezler kullanır. Ne biz ne de üçüncü kişi ve kurumlar bu web sitesinde verilen bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü, zamanlaması, uygunluğu ve performansıyla ilgili bir güvence veya garanti vermemektedir. Bu siteyi kullandığınızda sitedeki bilgilerin ve belgelerin hatalı ya da eksik olabileceğini kabul etmiş olursunuz. Bu bilgilerdeki eksik veya hatalardan dolayı oluşabilecek zararlardan Yüksekdağ Grup A.Ş. sorumlu değildir.
Bu sitedeki bilgi ve malzemeleri kullanımınız sonucu ortaya çıkabilecek riskler tamamen sizin sorumluğunuzdadır ve Yüksekdağ Grup A.Ş. bu zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan ürün, hizmet ve bilgilerin sizin ihtiyaç ve gereklerinize uygunluğunun kontrolü sizin sorumluğunuzdur.
Bu sitede yer alan içeriklerin tüm hakları Yüksekdağ Grup A.Ş.'ye aittir. Tasarım, düzenleme, grafik, çizim, resim, fotoğraf, görüntü ve üçüncü şahıslara ait resimleri içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan tüm görsel ve yazılı malzemenin yeniden kullanımı, bu belgenin içinde yer alan telif hakkı maddelerinin izin verdiği durumların dışında kesinlikle yasaktır.
Bu web sitesinde yer alan ve Yüksekdağ Grup A.Ş.'ye ait olmayan tüm ticari markalar sitede belirtilmiştir.
Bu sitenin ve içeriğinin izinsiz kullanımı tazminat ve ceza davalarına yol açabilir.
Bu site başka sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanım ve bilgiye erişim kolaylığı için verilmektedir. Verilen bağlantılar Yüksekdağ Grup A.Ş'nin bu siteleri önerdiği veya desteklediği anlamına gelmemektedir. Yüksekdağ Grup A.Ş. bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir.
Bu sitenin kullanımı ve kullanımından doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için Türk kanunları geçerlidir ve Türkiye mahkemeleri yetkilidir.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
YÜKSEKDAĞ GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş MÜŞTERİLERİNİN
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ